o mnie

O mnie  – Dawid Linkowski.
Od wielu lat profesjonalnie zajmuję się fotografią reportażową i studyjną. Fotografia reklamowa, studyjna to też część moich zawodowych obowiązków w rodzimej agencji Multimedia Productions, której jestem częścią. Zadania poza agencyjne pozwalają mi realizować się w kierunkach mniej komercyjnych (architektura, przyroda, street), pozwalając mi na utrzymanie szerokiego warsztatu. Fotografia sportowa to moja pasja i możliwość brania udziału w pierwszym rzędzie w emocjonujących wydarzeniach sportowych na najwyższym światowym poziomie. To samo dotyczy koncertów, spektakli i innych eventów. Fotografia portretowa, ślubna, dziecięca – to ciągły kontakt z fajnymi ludźmi.

Do moich najaktywniejszych klientów należą:
GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU i  GDYNIA ARENA – kontrakt na oficjalnego fotografa obiektu. To dziesiątki imprez sportowych z kilkunastu dyscyplin i dziesiątki koncertów innych wydarzeń.
VISTAL GDYNIA – gdyński klub piłkarek ręcznych, od lat stający na podium, coroczny top tabeli – oficjalny fotograf klubu.
MIASTA GDAŃSK i GDYNIA (moje ukochane miasta) – realizacje przeróżnych projektów.
EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI – projekt w który wierzę i którego fotograficzną częścią jestem, jako jego oficjalny fotograf.
GDAŃSKI TEATR SZEKSPIROWSKI – towarzyszę mu od otwarcia jego podwoi (i dachu).
MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE / AMBER EXPO – pełen przekrój imprez wystawienniczych, konferencji na Jarmarku Dominikańskim i Bożonarodzeniowym kończąc
INSTYTUT KULTURY MIEJSKIEJ – wydarzenia kulturalne, w których centrum mam szansę i frajdę egzystować
…i kilkudziesięciu innych 🙂

Realizacje cała Polska plus reszta świata.